LCD televize

 

LCD televize je fenoménem dnešní doby. LCD je o převratnou technologii, která mění požitek ze sledování televize.

 

LCD televizory vynikají svojí nízkou spotřebou elektrické energie. Díky svým rozměrům a nízké hmotnosti vám v domácnosti nezabere tolik místa, dá se s ní lehce manipulovat a dokonce je i přímo určená k pověšení na zeď.

 

Dnes již není problémem sehnat levné LCD televize. Tak proč si nedopřát digitální kvalitu obrazu a zvuku, čistý a ostrý obraz s dokonalým jasem bez odlesků i při denním světle.

 

Pokud uvažujete o koupi satelitního kompletu, proč degradovat kvalitní digitální obraz a zvuk připojením ke starému televizoru? Pořiďte si rovnou i LCD televizor, kde si kvalitní digitální příjem opravdu vychutnáte.

 

Pokud patříte k televizním „labužníkům“ nebo myslíte na budoucnost, pořiďte si LCD televizor s možností HD příjmu. Při zakoupení HD satelitního kompletu můžete již nyní zakusit obraz ve vysokém rozlišení HDTV. Vychutnáte si široký formát obrazu 16:9, syté barvy, ostré obrysy a kvalitní prostorový zvuk Dolby Digital.

 

Snad všechny LCD televize jsou již dnes prodávány s vestavěným DVB-T tunerem, takže pokud bydlíte na území pokrytém pozemním digitálním signálem nebo bude u vás toto vysílání v budoucnu dostupné nepotřebujete již žádný set-top-box a sním spojenou kabeláž a další dálkový ovladač navíc, pouze připojíte anténu a můžete sledovat digitální vysílání.

 

 

 

 


DigiPrijem.cz to jsou satelitní komplety a satelitní technika. Online Teletext a televizní archiv